Tornooi

 

Hieronder vindt u een overzicht van de tornooien waaraan Jong Hoegaarden deelneemt per leeftijdscategorie:

 

* Opmerking:

  A/B wil zeggen dat 1 ploeg zal deelnemen (die samengesteld zal worden uit de vermelde ploegen)

  A+B wil zeggen dat 2 ploegen zullen deelnemen

 

U6

Dag Tornooi Ploeg

zaterdag 15 april

Houtem A/B

zondag 30 april

Hoegaarden A+B

zaterdag 6 mei

Diest A/B

zaterdag 13 mei

Wommersom A/B

zaterdag 20 mei

Jodoigne A/B

 

U7

Dag Tornooi Ploeg

maandag 17 april

Kortenberg A/B

maandag 1 mei

Hoegaarden A+B

zaterdag 6 mei

Diest A/B

zondag 7 mei

Meise A/B

zaterdag 13 mei

Hannuit A/B

donderdag 25 mei

Berg Op A/B

zaterdag 27 mei

Huppaye A/B

 

U8

Dag Tornooi Ploeg

maandag 17 april

Wijgmaal B

maandag 17 april

Houtem A

zaterdag 29 april

Glabbeek B

zaterdag 29 april

Aischoise A

maandag 1 mei

Hoegaarden C

zaterdag 6 mei

Hoegaarden A+B

zaterdag 13 mei

Diegem A

zaterdag 27 mei

Budingen C

zaterdag 3 juni 

RJ Wavre B

 

U9

Dag Tornooi Ploeg

zaterdag 15 april

Lovenjoel C

maandag 17 april

Herent A/B

zaterdag 29 april

Brugge A+B

maandag 1 mei

Hoegaarden C

zaterdag 6 mei

Hoegaarden A+B

zaterdag 13 mei

Forestoise A/B

zondag 21 mei

Vossem A/B

donderdag 25 mei

Wemmel (U10R 8vs8)

A+B

zondag 4 juni 

Jeuk C

 

U10

Dag Tornooi Ploeg

zaterdag 15 april

Meerbeek A/B

maandag 1 mei

Veltem (U11R)

A

maandag 1 mei

Hoegaarden B

zaterdag 6 mei

Hoegaarden A

zondag 7 mei

Lubbeek B

zaterdag 13 mei

Bunsbeek B

zondag 14 mei

Kampelaar A

zaterdag 27 mei

Wezemaal B

maandag 5 juni 

Huldenberg A

 

U11

Dag Tornooi Ploeg

zaterdag 15 april

Langdorp B/C

maandag 17 april

Beerschot/Wilrijk A/B

zaterdag 29 april

Hoegaarden

B+C

zondag 30 april

Grimbergen A

zaterdag 6 mei

Steenhuffel B

zondag 7 mei

Hoegaarden A

zaterdag 13 mei

Beauvechain C

zaterdag 20 mei

Gravelo B

donderdag 25 mei

VKM St Truiden A

zaterdag 27 mei

Wavre-Limal C

zaterdag 3 juni 

Jeuk C

zondag 4 juni

Anderlecht-Milan A

 

U12

Dag Tornooi Ploeg

zaterdag 15 april

Lovenjoel B

maandag 17 april

KDN A

zaterdag 29 april

Hoegaarden

B

zaterdag 6 mei

Drieslinter B

zondag 7 mei

Hoegaarden A

zaterdag 20 mei

Butsel A

zaterdag 27 mei

Huppaye B

 

U13

Dag Tornooi Ploeg

zaterdag 15 april

Herent A/B

zaterdag 29 april

Hoegaarden

B

zondag 30 april

Zepperen A

zaterdag 6 mei

Oplinter B

zondag 7 mei

Hoegaarden A

zaterdag 13 mei

Kortenaken B

vrijdag 26 mei

Woluwe-Zaventem A

 

U15

Dag Tornooi Ploeg

zaterdag 15 april

Heist A

zondag 30 april

Bekkevoort A

zaterdag 6 mei

Hoegaarden A

zondag 21 mei

Aarschot A
 

U17

Dag Tornooi Ploeg

maandag 1 mei

Hoegaarden A

vrijdag 5 mei

Goetsenhoven A
 
 

Bij vragen neemt u contact op met de trainer, jeugdcoördinator of de tornooiverantwoordelijke (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.).

 

Veel succes en vooral veel plezier!

 

Oud Hoegaarden

Nieuws

Kalender & Uitslagen A-kern

Kalender & Uitslagen B-kern

Kalender & Uitslagen Vets

Wedstrijdverslagen

Archief

Evenementen
 

Sponsorblok

HOOFDSPONSOR

HOOFDSPONSOR JEUGD

Jong Hoegaarden

Waarom Jong Hoegaarden?

Ik wil lid worden

Contact

Hoegaarden verjaart

Kalenders & Uitslagen

Planning Socceronline

Volgende evenement

Vrijdag 2 juni vanaf 17u00