Welkom op de officiële website van voetbalclub SC Hoegaarden-Outgaarden (KBVB stamnummer: 3264)

SC Out Hoegaarden zal volgend seizoen mogelijks van start gaan met een B elftal in 4de provinciale .

De huidige SCOH beloften, geleid door trainer Chris Waeytens, staan aan de leiding van de bijzondere reservenreeks. Deze reeks wordt echter overspoeld met forfaits zodat onze beloftevolle jongeren te weinig speelgelegenheid hebben. De club is dan ook van mening dat het beter is voor hun ontwikkeling om in 4de prov te spelen. Bijkomend is deze stap ook een signaal naar onze jeugdwerking toe, namelijk dat er na de jeugdreeksen verder gewerkt kan worden met onze jeugdspelers. De stap van jeugd naar het eerste elftal (2de prov) lijkt immers in de meeste gevallen iets te groot en dus denkt de club dat spelen in 4de een goede tussenstap kan zijn.

Waar de 2de ploeg zal spelen (in Hoegaarden op zondagmiddag of in Outgaarden op zaterdagavond) is nog niet 100% duidelijk en zal later nog worden beslist

SCOH zoekt voor deze ploeg nog wel enkele spelers, hetzij jonge talenten of meer ervaren spelers die bij Hoegaarden onder prima omstandigheden kunnen spelen. Geïnteresseerde spelers kunnen zich melden via één van de volgende contactgegevens:

Chris Waeytens trainer beloften SCOH of op gsm nr 0477/560629 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Siegi Hendrickx sportief verantwoordelijke SCOH 0473/850496 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Oud Hoegaarden

Nieuws

Kalender Eerste Ploeg 2018-19

Kalender Tweede Ploeg 2018-19

Kalender Vets 2018-19

Wedstrijdverslagen

Archief

Evenementen

Sponsorblok

HOOFDSPONSOR

HOOFDSPONSOR JEUGD

Sponsor Worden?

Contacteer:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Jong Hoegaarden

Nieuws Jeugdwerking

Waarom Jong Hoegaarden?

Ik wil lid worden

Contact

Hoegaarden verjaart

Kalenders & Uitslagen 2018-19

Planning Socceronline

Volgende evenement